Remis Čižauskas

"Extremis Tattoo" studijos įkūrėjas

Tatuiravimo industriją kuruojančių lyderių, kaip Cheyenne Tattoo, Intenze Tattoo Ink, Dermalize PRO ir Aftercare2ocean pripažintas aukščiausio lygio meistru, Remigijus tatuiruoja jau daugiau nei 20 metų.

Šiame laikotarpyje yra sukaupęs keliasdešimt apdovanojimų tarptautinėse tattoo konvencijose, vykusiose įvairiose pasaulio šalyse kaip Brazilija, Didžioji Britanija, Australija, JAV bei daugelyje kitų šalių. Veda tatuiravimo seminarus, kurie padeda jaunajai kartai susipažinti bei išmokti tatuiravimo meno.

Meistras neapsiriboja vien fantazija tatuiruočių projektams, daugumai portretinių tatuiruočių atlikti Remigijus pasitelkia skaitmeninės fotokameros bei kompiuterinės grafikos mediumą, kuris leidžia jam sukurti tikslią, kontrastingą bei tikslingą fotografiją aukščiausio lygio tatuiruotei atlikti. Fotokamera nepalieka meistro ir laisvu laiku.

Remigijus labiausiai mėgsta atlikti tikro gyvenimo miestuose, egzotiškose kultūrose bei alternatyvaus gyvenimo būdo fotografijas. Šio tipo darbus jis yra ne kartą pristatęs atvirose parodose Lietuvoje, Airijoje ir virtualioje parodoje Graikijoje. 2018 metais grįžęs į Lietuvą, meistras įrengė savo antrąją tatuiravimo studiją, kuri ne tik atlieka įprastos tatuiravimo studijų paskirtį, bet ir kuruoja parodas jauniesiems menininkams, suteikia galimybe nemokamai eksponuoti savo darbus bei sukurti savo pirmąją parodos atidarymo šventę.

Šaltojo sezono metu, niūrių vakarų praskaidrinimui, meistras dažnai pasitelkia akrilą, aliejų ir drobę bei greitu metu planuoja surengti savo asmeninę tapybos parodą.

Specializuojasi
  • Black and Grey realizmas
  • Spalvotas realizmas
  • Portretai
  • Dideli projektai

Galerija

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.