EXTREMIS TATTOO GALLERY

Tai daugiau nei tatuiravimo studija

Šiuo metu studijoje dirba penki didelę patirtį sukaupę meistrai – Remis, Tomas, Edgaras, Paulius ir Emilija. Apsilankykite, rašyti, klauskite, mes tikrai patarsime ir padėsime kiekvienam išsirinkti tatuiruotę, kurios jūs norite.

Pradedant nuo pradžių, vienas dažniausiai iškeliamų klausimų apie mūsų studiją yra – kodėl? Kodėl palikti Airiją ir grįžti į Lietuvą.

Geriausia pradėti nuo asmeniškiausios priežasties, kuri paskatino susimąstyti ir įkvėpė mintis apie kitos studijos įkūrimą. Tai nuolatinės kelionės. Jos be galo vargina, nėra tinkamos akimirkos prisėsti ir tiesiog pailsėti, pagalvoti, ką naujo pamačiau, kas patiko, kas galbūt mažiau. Tam tiesiog nėra laiko, nes reikia planuoti tolesnius žingsnius, ieškoti lėktuvo bilieto ir iš naujo dėtis lagaminą. Po kelerių tokių metų nusprendžiau, kad vis dėlto būtų verta sustoti ir pasidžiaugti ramybe.

Pamažu mintys pradėjo suktis apie Lietuvą, Kauną, jo senamiestį ir tą menišką miesto dalį, kuriai, tikėjau, pavyks mane įkvėpti atrasti laiko tapybai, kurios taip seniai laukiau savo gyvenime. Buvau išsiilgęs net ORO. Lietuviškų vasarų ir BBQ su draugais kieme, nes netikėtų audrų ir lietaus čia tikrai daug mažiau. Žiemos sezono, kurio metu galima pamatyti pakankamai sniego, kad pajustum iš tikrųjų čia leidžiąs žiemą. Ir kitokių veiklų, kurios tiesiog leidžia mėgautis aplinka, o ne sėdėjimu už lango.

Dabar, praleidęs Kaune jau kelerius metus, manau, kad tai buvo geras sprendimas. Atradau laiko į savo gyvenimą įsileisti daug daugiau meno, o su šia idėja įrengiau ir studijos interjerą – galeriją. Pamaniau, kas gali įkvėpti kurti labiau nei galerijoje iškabinti paveikslai ar nuotraukos žmonių, mylinčių meną taip, kaip ir aš. Prieš akis kasdien matydamas eksponuojamus paveikslus gavau tą spyrį, po kurio pradėjau tapyti ne tik aš, bet ir visi kolegos. Ir menininkams, kurie galbūt dar nedrįsta kreiptis į dideles galerijas, mūsų jauki, ne šaltų sienų atmosfera yra puikus žingsnis ,,pirmosios parodos“ ar kažko rimto link. Bijojau, kad susidursiu su vienodų, neįdomių projektų problema, nes gandų ir kitokių nedrąsinančių paskalų tikrai buvo. Tačiau kas galėjo pagalvoti, kad čia sulauksiu klientų su labiau crazy idėjomis nei galėjau tikėtis. Tikiuosi, kad parodų vyks vis daugiau, o meistrai galės dar ilgai džiaugtis plūstančiais klientais! Nes atidaryti studiją Kaune, o ne kur kitur, tikrai buvo verta.