EXTREMIS TATTOO GALLERY

Tai daugiau nei tatuiravimo studija

Šiuo metu studijoje dirba keturi, didelę patirtį sukaupę, meistrai – Remis, Tomas, Birutė bei Artūras.

Pradedant nuo pradžių, vienas dažniausiai iškeliamų klausimų apie mūsų studiją yra – kodėl? Kodėl palikti Airiją ir grįžti į Lietuvą.

Tikriausiai būtų gerai pradėti nuo asmeniškiausios priežasties, kuri ir inicijavo tolimesnių minčių apie kitos studijos įkūrimą vystymąsi. Nuolatinės kelionės. Tai be galo vargina, nėra tinkamos sekundės prisėsti ir tiesiog pailsėti, pagalvoti ką naujo pamačiau, kas patiko, kas galbūt mažiau. Tiesiog nėra tam laiko, nes reikia planuoti tolimesnius žingsnius, ieškoti lėktuvo bilieto ir iš naujo dėtis lagaminą. Po kelių tokių metų nusprendžiau, kad vis dėlto būtų verta sustoti ir pasidžiaugti ramybe. Po kiek laiko mintys pradėjo suktis apie Lietuvą, Kauną, jo senamiestį bei tą menišką miesto dalį, kuriai tikėjau, kad pavyks mane įkvėpti pasilikti laiko tapybai, kurios taip senai laukiau savo gyvenime. Buvau išsiilgęs net ORO. Lietuviškų vasarų ir BBQ su draugais kieme, nes nenumatytų audrų ir lietaus čia tikrai daug mažiau. Žiemos sezono, kurio metu galima pamatyti pakankamai sniego jog pajustum, kad iš tikrųjų žiemoji. Ir kitokių veiklų, kurios tiesiog leidžia mėgautis aplinka, o ne sėdėjimu už lango.

Dabar, jau po trejų metų Kaune, manau, kad tai buvo geras sprendimas. Atradau laiko įsileisti daug daugiau meno į savo gyvenimą, o su šia idėja įrengiau ir studijos interjerą – galeriją. Pamaniau, kad kas gali įkvėpti kurti labiau nei iškabinti paveikslai ar nuotraukos kitų žmonių mylinčių mena tiek pat kaip aš. Matydamas iškabintus paveikslus kas dieną prieš akis gavau tą spyrį, kurio dėka pradėjau tapyti, ne tik aš, o visi kolegos. Ir menininkams, kurie galbūt dar nedrįsta kreiptis į dideles galerijas- mūsų jauki, ne šaltų sienų atmosfera yra puikus ,,pirmosios parodos,, žingsnis į kažką rimto. Bijojau, kad susidursiu su vienodų, ne įdomių projektų problema, nes gandų ir kitokių nedrąsinančių paskalų tikrai buvo. Tačiau kas galėjo pagalvoti – čia sulaukiau klientų su labiau crazy idėjomis nei galėjau tikėtis.  Tikiuosi, kad parodų vyks vis daugiau, o meistrai galės dar ilgai džiaugtis plūstančiais klientais! Nes, vis dėl to, studiją atidaryti Kaune, o ne kur kitur – buvo tikrai verta.